Plán akcí 1.4.2018 - 30.4.2018

  • 1.4
    neděle
  • 2.4
    pondělí
    Státní svátek
    Pondělí velikonoční
  • 3.4
    úterý
  • 4.4
    středa
    Velikonoční beránek - soutěž v psaní na klávesnici v ANJ
    OA Kubelíkova 3 vybraní žáci
    Přípravný seminář na simulovaný soud
    vybraní žáci 2. a 3. ročníku
  • 5.4
    čtvrtek
    Exkurze do výrobního závodu Coca-Cola HBC
    3. D
  • 6.4
    pátek
    Konec přihlašování k ÚZ pro žáky 2. K
  • 7.4
    sobota
  • 8.4
    neděle
  • 9.4
    pondělí
    Zkouškové období pro 2. K
    9. 4. – 23. 4. 2018
  • 10.4
    úterý
    Ofisák ČAO
    soutěž pro 4. ročníky
  • 11.4
    středa
    MZ 2018 - písemná práce z ČJL
    4. ročníky a 2. K
  • 12.4
    čtvrtek
    Kampa - Werichova vila a Sovovy mlýny
    3. A
    Anežský klášter - Poklady středověkého umění
    1. ročníky
    JPZ - 1. termín
    MAT a CJL
    Exkurze do Pivovaru Velké Popovice
    3. B, C, D
    Exkurze do NTK
    2. ročníky
  • 13.4
    pátek
    Smlouvy o odborné praxi
    žáci 2. a 3. ročníků poslední termín odevzdání smluv
  • 14.4
    sobota
  • 15.4
    neděle
  • 16.4
    pondělí
    Třídírna odpadu
    2. D
    JPZ - 2. termín
    MAT a CJL
    Prohlídka Senátu PČR
    2. A, 2. C
    Exkurze do firmy CIUR
    1. B, C
    Prevcentrum - preventivní program proti šikaně
    1. A, D
    Královská cesta a Valdštejnská jízdárna
    3. ročníky
    Sběrný dvůr - exkurze
    2. B
  • 17.4
    úterý
  • 18.4
    středa
    Prevcentrum - preventivní program proti šikaně
    1. B, C
  • 19.4
    čtvrtek
  • 20.4
    pátek
  • 21.4
    sobota
  • 22.4
    neděle
  • 23.4
    pondělí
    Uzávěrka klasifikace a absence za 2. pololetí
    4. ročníky DS do 15:00 h 2. ročník KS do 18:00 h
  • 24.4
    úterý
    Odeslání konferenčních zpráv za 2. pololetí
    4. ročníky DS, 2. ročník KS do 14:00 h zást. Pohořelé
    Simulovaný soud na Právnické fakultě UK
    vybraní žáci 2. a 3. ročníku
  • 25.4
    středa
    Pololetní pedagogická rada za 2. pololetí
    pro 4. ročníky DS a 2. ročník KS od 14:30 h
  • 26.4
    čtvrtek
    Exkurze do Památníku Terezín
    1. ročníky
    Praktická maturitní zkouška z odborných předmětů
    žáci 4. ročníků DS a 2. ročníku KS
    Židovské Město
    3. ročníky
  • 27.4
    pátek
    Poslední zvonění 4. ročníků
  • 28.4
    sobota
  • 29.4
    neděle
  • 30.4
    pondělí
    Rozdání vysvědčení - 4. ročníky

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"